איך להגדיל את הסיכוי לזכות במכרזים אפילו שרוב העובדים מאמינים שהם תפורים? לקבלת פרטים על ההרצאה - "להצליח במכרזי החיים!", ייעוץ אישי להכנה למכרז וסדנאות הכנה למכרזים בארגונים, שיהפכו את העובדים ליותר שיווקיים דברו איתי > shiritbi@sts4u.com

ברוכים הבאים לבלוג להצליח במכרזי החיים!

אם הגעתם לכאן, סימן שאתם רוצים להגדיל את הסיכוי שלכם או של העובדים שלכם להצליח במכרזים!

כאן בבלוג תמצאו את כל מה שמתמודדים למכרז וראיון עבודה באמת צריכים: החל מארגון קורות חיים באופן מדויק, דרך מיקוד אישי כדי לשדר מסר ברור וענייני, הכרות עם 45 שאלות שמראיינים אוהבים לשאול, יצירת רושם ראשוני חיובי, שפת גוף אסרטיבית ונינוחה לחיזוק המסר המילולי, ועוד עוד... והכל במעטפת שיווקית שתאפשר למתמודדים להציג את עצמם בצורה הכי מרשימה ויעילה.

מניסיוני, הכנה למכרז וראיון עבודה מגדילה את פוטנציאל ההצלחה של המועמד, ותוך כדי גם מחזקת את הזהות המקצועית והניהולית, את הביטחון העצמי ואת מיומנויות הפרזנטציה והשיווק העצמי, בכל תחומי החיים!. תכל'ס, הצלחה במכרז היא לא עניין של מזל, אלא שיטה שמובילה לתוצאה!

מנהלי משאבי אנוש וממוני הדרכה- רוצים לשפר את סיכויי העובדים להתמודד בהצלחה במכרזים? ממונות על קידום נשים- רוצות לשחרר את העובדות מחסמי השיווק ולהגדיל את סיכויי הזכייה שלהן במכרזים? מנהלים ועובדים שעומדים בפני שינויי תפקיד- רוצים להצליח במכרז או בראיון העבודה הבא?

צרו איתי קשר עוד היום- 0522-435-259

סדנת הכנה למכרזים


להצליח במכרז כאן ועכשיו!... 

איך אפשר בזמן קצר להכין עובדים למכרזים, לגרום להם להתמודד בקלות וביעילות ואף להגדיל את סיכוייהם להצליח במכרז?

אז זהו, שאפשר!

עובדים רבים חוששים מההתמודדות במכרז ולכן נרתעים מלגשת אליו. רבים מהם איכותיים ביותר ויכלו למלא בהצלחה תפקידים שונים, אולם הם חוששים מהמכרז עצמו, מהשאלות שיישאלו, מהחשיפה ובעיקר, מהצורך בשיווק עצמי בוועדת האיתור, במכרז ולפניהם.

כתוצאה מכך, עובדים רבים נשארים באותם תפקידים משך שנים, למרות שיכלו להועיל לארגון בצורה מיטבית בתפקידים אחרים, ובדרך, הם צוברים כעסים, תסכול, תחושת התמרמרות פנימית וחוסר מיצוי אישי.
בסדנאות 'מכרז כאן ועכשיו!' שהנן סדנאות העצמה ממוקדות הכנה למכרזים בליווי צילומים וניתוחם, אנחנו קופצים למים כבר מהרגע הראשון: 

  • באמצעות תבנית מנצחת כותבים המשתתפים את קורות החיים בצורה מדויקת.
  • המשתתפים נחשפים ל- 45 השאלות המרכזיות שמראיינים אוהבים לשאול והם לא בדיוק יודעים מה ואיך לענות.
  • מיד לאחר השאלות מגיעות התשובות- אלו מבוססות על מידע עובדתי של כל משתתף, תוך ביצוע דיוקים, והתאמה לשפה עוצמתית, מקצועית ושיווקית.
  • גם שפת הגוף הכול כך חשובה מקבלת מקום של כבוד: החל מרגע הכניסה, דרך המבט, הטיות הראש, משחקי ידיים ורגליים, צורת עמידה, צורת ישיבה, הישענות, רכינה, הטיית גוף לעבר השואלים, וחשוב לא פחות, המשתתפים מקבלים סט כלים המגלה להם מהן התנועות שיוכלו לבצע כדי לשדר ביטחון, עוצמה, מקצועיות, עניין, אכפתיות, הקשבה ומנהיגות.
  • יש מילים שמשדרות עוצמה ומושכות את הקשב, המבט ואת תשומת הלב: משתתפי הסדנה מתיידדים עם מילות העצמה ומתאמנים בשילובם בתשובות לשאלות המכרז.
  • כשהכול מצולם ואפשר להתבונן בעצמך, לפעמים להתפעל, פעמים אחרות אולי להיבהל כי חשבת שאתה בכלל מישהו אחר... קל להבין מה נדרש לשפר בזמן קצר. כל הסרטונים מועלים לדפים סמויים ברשת יו טיוב, מה שמאפשר למשתתפים לצפות בהם, פעם אחר פעם אחר פעם, כדי לשפר ולדייק את אופן ההצגה העצמי שלהם, עד המכרז.


אם גם אתם רוצים לשפר את סיכויי העובדים בארגון להתמודד בהצלחה במכרזים, ולספק להם גם התנסות חווייתית- עוצמתית ומקדמת, וגם ארגז כלים מעשי שיגדילו בצורה משמעותית את סיכוייהם להצליח במכרז, צרו איתי קשר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה