איך להגדיל את הסיכוי לזכות במכרזים אפילו שרוב העובדים מאמינים שהם תפורים? לקבלת פרטים על ההרצאה - "להצליח במכרזי החיים!", ייעוץ אישי להכנה למכרז וסדנאות הכנה למכרזים בארגונים, שיהפכו את העובדים ליותר שיווקיים דברו איתי > shiritbi@sts4u.com

ברוכים הבאים לבלוג להצליח במכרזי החיים!

אם הגעתם לכאן, סימן שאתם רוצים להגדיל את הסיכוי שלכם או של העובדים שלכם להצליח במכרזים!

כאן בבלוג תמצאו את כל מה שמתמודדים למכרז וראיון עבודה באמת צריכים: החל מארגון קורות חיים באופן מדויק, דרך מיקוד אישי כדי לשדר מסר ברור וענייני, הכרות עם 45 שאלות שמראיינים אוהבים לשאול, יצירת רושם ראשוני חיובי, שפת גוף אסרטיבית ונינוחה לחיזוק המסר המילולי, ועוד עוד... והכל במעטפת שיווקית שתאפשר למתמודדים להציג את עצמם בצורה הכי מרשימה ויעילה.

מניסיוני, הכנה למכרז וראיון עבודה מגדילה את פוטנציאל ההצלחה של המועמד, ותוך כדי גם מחזקת את הזהות המקצועית והניהולית, את הביטחון העצמי ואת מיומנויות הפרזנטציה והשיווק העצמי, בכל תחומי החיים!. תכל'ס, הצלחה במכרז היא לא עניין של מזל, אלא שיטה שמובילה לתוצאה!

מנהלי משאבי אנוש וממוני הדרכה- רוצים לשפר את סיכויי העובדים להתמודד בהצלחה במכרזים? ממונות על קידום נשים- רוצות לשחרר את העובדות מחסמי השיווק ולהגדיל את סיכויי הזכייה שלהן במכרזים? מנהלים ועובדים שעומדים בפני שינויי תפקיד- רוצים להצליח במכרז או בראיון העבודה הבא?

צרו איתי קשר עוד היום- 0522-435-259

הכנה אישית לראיון עבודה
למרות ששלחת עשרות ואולי מאות קורות חיים קיבלת תשובות מעטות בלבד, והנה השבוע סוף סוף הזמינו אותך לראיון עבודה. בעבר כבר הגעת למספר ראיונות שהסתיימו במשפט- "שמחנו להכיר אותך, אולי בהמשך תצטלבנה דרכינו שוב". זה מעצבן. זה מכעיס. וזה כואב. גם בכיס וגם בלב. עוד מעט תסתיים תקופת האבטלה הרשמית שלך והשלב הבא יהיה להתחיל "לאכול" את החסכונות.  

המצב חייב להשתנות!

יש לי בשורה עבורך, אתה יכול לשפר בצורה מידית ומשמעותית את כישורי ההופעה שלך, את אופן ההצגה העצמית שלך,את יצירת הכימיה ברגע עם כל מראיין, ובעיקר את מיומנויות השיווק העצמי שיובילו לבחירתך לתפקיד. 

אתה רק צריך להבין שראיון עבודה הוא שיחת מכירה.
אתה איש המכירות, והמראיין- הוא הלקוח, והלקוח הזה לא ייצא מהפגישה בלי שיקנה את המוצר שלך שהוא – אתה!

בעיה? ממש לא!

בזמן קצר אתה לומד להתחבר לעוצמות שלך בלי להתבייש, לטשטש פגמים וחולשות כגון- פערים בקורות החיים, פיטורים, מעברים ותנודות בין עבודות, קשיים אישיים ועוד. אתה מתאהב בעצמך (כן זו לא טעות!) כי רק מי שאוהב את עצמו יכול לגרום לאחרים "לאהוב" אותו. אתה מגלה את התועלות שיוצרים הכישורים שלך ואז, אתה מגיע לראיון העבודה כמו מלך.. כמו כוכב.. (יש כוכבים לא רק בשמים גם בשמי שוק העבודה) אתה מאיר את החדר בנוכחותך, בשפת הגוף שלך, בקולך, באנרגיות ובהתלהבות שלך.

אתה בטוח בעצמך, מודע לתרומתך, מחובר למשמעות שתייצר בתפקיד,
מוביל את עצמך בבטחה בכל שלבי הריאיון, בחדר יש אווירה של "ביחד", המראיין מרגיש שהוא יכול לסמוך עליך שאתה אמין ומקצועי. הריאיון מוכתר כהצלחה גדולה. 

עכשיו תתעורר! זה לא חלום. זו אפשרות קלה להשגה.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה