איך להגדיל את הסיכוי לזכות במכרזים אפילו שרוב העובדים מאמינים שהם תפורים? לקבלת פרטים על ההרצאה - "להצליח במכרזי החיים!", ייעוץ אישי להכנה למכרז וסדנאות הכנה למכרזים בארגונים, שיהפכו את העובדים ליותר שיווקיים דברו איתי > shiritbi@sts4u.com

ברוכים הבאים לבלוג להצליח במכרזי החיים!

אם הגעתם לכאן, סימן שאתם רוצים להגדיל את הסיכוי שלכם או של העובדים שלכם להצליח במכרזים!

כאן בבלוג תמצאו את כל מה שמתמודדים למכרז וראיון עבודה באמת צריכים: החל מארגון קורות חיים באופן מדויק, דרך מיקוד אישי כדי לשדר מסר ברור וענייני, הכרות עם 45 שאלות שמראיינים אוהבים לשאול, יצירת רושם ראשוני חיובי, שפת גוף אסרטיבית ונינוחה לחיזוק המסר המילולי, ועוד עוד... והכל במעטפת שיווקית שתאפשר למתמודדים להציג את עצמם בצורה הכי מרשימה ויעילה.

מניסיוני, הכנה למכרז וראיון עבודה מגדילה את פוטנציאל ההצלחה של המועמד, ותוך כדי גם מחזקת את הזהות המקצועית והניהולית, את הביטחון העצמי ואת מיומנויות הפרזנטציה והשיווק העצמי, בכל תחומי החיים!. תכל'ס, הצלחה במכרז היא לא עניין של מזל, אלא שיטה שמובילה לתוצאה!

מנהלי משאבי אנוש וממוני הדרכה- רוצים לשפר את סיכויי העובדים להתמודד בהצלחה במכרזים? ממונות על קידום נשים- רוצות לשחרר את העובדות מחסמי השיווק ולהגדיל את סיכויי הזכייה שלהן במכרזים? מנהלים ועובדים שעומדים בפני שינויי תפקיד- רוצים להצליח במכרז או בראיון העבודה הבא?

צרו איתי קשר עוד היום- 0522-435-259

על: שירית בן- ישראל

נעים להכיר, שירית בן- ישראל, יועצת אסטרטגית ומומחית לפיתוח עסקי ולשיווק יצירתי, אני עוזרת לאנשים להשתחרר מכבלים מעכבים ולהפוך למומחים מובילים שיוצרים הבדל בחיים של אנשים וארגונים.

הכנה לראיון עבודהבעשרים השנים האחרונות אני מתמקדת בהעצמה ופיתוח של אנשים לקראת קידום לתפקידים ניהוליים, התמודדות במכרזים, ראיונות עבודה ופרזנטציות אסטרטגיות לשיווק ומכירה. 
בכל התהליכים שאני מקיימת אנשים משתחררים מפחדים ומחסמים, מאמונות מגבילות ומהרצון לרצות את האחרים במקום לפעול על צו ליבם, כישוריהם חוזקותיהם ושאיפותיהם. התוצאה: בזמן קצר ובצורה קלה, נעימה וידידותית, הם מפתחים תודעה שיווקית וטסים קדימה.. 

לארגונים, אני מציעה לקיים סדנאות הכנה למכרזים, הכוללות: עבודה על קורות החיים, הגדרת מומחיות ומיקוד אישי, מענה על שאלות המכרז, גיבוש מסרים מרכזיים לכל מתמודד, כלים לתקשורת ושיווק עצמי, שיפור תדמיתי, והכול כמובן בליווי צילומים וניתוחם.

לאנשים פרטיים אני ממליצה לפרגן לעצמם תהליך הכנה מעצים שמשפר את המיומנויות האישיות ומגדיל את סיכויי הזכייה במכרז או בראיון העבודה. ויש לי המלצה.. אל תשאירו את ההכנה למכרז או לראיון העבודה שלכם לדקה האחרונה.

להתרשמות מהלקוחות לחצו כאן
לקריאת המלצות וסיפורי הצלחה לחצו כאן במהלך שני העשורים האחרונים הייתי שותפה לפיתוח והעצמה של למעלה מ- 5,000 (!) אנשים, בארגונים ועסקים במגזרים שונים. וכמו שאמרו לי רבים מהם "באתי בשביל להצליח במכרז ויצאתי עם מתנה לחיים..". והסיבה היא, שהכנה למכרזים או לראיונות עבודה, בין שהיא נעשית בסדנת הכנה למכרזים ובין שהיא מתקיימת כתהליך אימון אישי להכנה למכרז, היא במהותה היא תהליך פיתוח והעצמה של האדם, שעוזר לו להשיל מעליו שריון, קליפות והתנגדויות, מפתח תודעה שיווקית, מעצים מודעות לכישורים ויכולות, מחדד את הבנת הזהות והמומחיות, ומשפר בצורה מהירה ומשמעותית את מיומנויות השיווק וההצגה העצמית, החיוניות לכל תחומי החיים. כי הכנה למכרזים- היא הכנה לחיים..

                   
מעניינים לקיים סדנאות הכנה למכרזים בארגון? 
זקוקים ל הכנה למכרז או הכנה לראיון עבודה

לפרטים נוספים, תאומים והצעות מחיר לסדנאות
צרו קשר


הכנה לראיון עבודה
shiritbi@sts4u.com  |  0522-435259אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה