איך תגדילו את סיכויי ההצלחה שלכם במכרזים וראיונות עבודה, אפילו שרובכם מאמינים שהם תפורים?

זה המקום שלך לגלות את כל מה שצריך לדעת על הכנה מקצועית למכרזים שמשפרת את יכולות השיווק העצמי ומגדילה את סיכויי ההצלחה במכרזים. פעם חשבו שמכרזים קשורים רק למקצועיות, הכלים שבאתר ידגימו לכם שהשיחה השיווקית היא זו שמובילה להצלחה. היא לא כישרון מולד, היא יותר שיטתית ממה שחשבתם, והרבה יותר משמעותית מכדי לוותר עליה. תכל'ס, הצלחה במכרזים היא לא עניין של מזל, אלא שיטה שמובילה לתוצאה!

רוצים להגדיל את סיכויי ההצלחה במכרז הבא? צרו איתי קשר עוד היום- 0522-435-259 או shiritbi@sts4u.com

ומה אם המכרז תפור?..


מידי יום מפורסמים בארגון מכרזים חדשים. רובם לא רלוונטיים עבורך, אבל היום פורסם מכרז חדש לתפקיד שמזמן חלמת למלא, ואתה יודע שוועדת המכרזים מתכנסת בעוד פחות משבועיים. אנשים סביבך אומרים לך שאתה הכי מתאים, אתה רוצה להתמודד על התפקיד בכל מאודך, אבל נשמות טובות בארגון דאגו לגלות לך שהמכרז..."תפור".

מניסיון בשטח, גם אתה וגם אני יודעים שחלק גדול מהמכרזים אכן תפורים, ולכן אין טעם להעמיד פנים שלא. אבל איך תדע שהמכרז הזה באמת תפור? ומה אם לא? איך תחיה עם העובדה שיכולת להתמודד למכרז ואולי גם להצליח בו, ולא עשית זאת בגלל רכילות חסרת בסיס של נשמות טובות בארגון?.
מייקל ג'ורדן אמר בשיאו "החטאתי 100% מהזריקות שלא קלעתי", כמו ג'ורדן כך גם אתה. אם לא תתמודד אין סיכוי שתיבחר. ואם לא תתכונן נכון אתה מקטין את סיכוייך לזכות.

הכנה למכרזים אינסטנט- 2 מפגשים הכנה ממוקדים, אינטנסיביים במיוחד, יאמנו אותך לקראת המכרז שלך. מי אתה, מהן החוזקות שלך, איזה ניסיון אתה מביא, מה היתרון שלך על פני המתחרים, למה שנבחר בך ולא המועמדים אחרים, מה תעשה כשתיכנס לתפקיד, למה לא התמודדת עד היום למכרז, ומה יהיה אם לא תיבחר, ועוד שאלות רבות (בעיקרון יש 55 שאלות ששואלים במכרזים מהן 25 עיקריות שחוזרות בכל המכרזים) ובעיקר התשובות הנכונות, אלו שחברי וועדת המכרזים אוהבים ומצפים לשמוע הם חלק מההכנה הממוקדת שלך למכרז. גם לשפת הגוף- קשר עין, טון דיבור, סגנון תקשורת, אינטונציה, הדגשים ועוד יש חשיבות וגם עליה נעבוד.

כשתגיע למכרז, מפלס הביטחון העצמי שלך יהיה בגובה חדש, חברי וועדת המכרזים לא ירגשו אותך, תהיה ממוקד, ענייני ופתוח. התשובות הנכונות תזרומנה מפיך בקלות וללא מאמץ. חברי וועדת המכרזים יהיו בבעיה: ללא ספק יצרת רושם של מועמד שאי אפשר להתעלם ממנו, גם, ובמיוחד אם בסופו של דבר ייעדו את התפקיד למועמד ידוע מראש. הכנסת אותם לבעיה. מניסיוני, עבורך, זה יתרון משמעותי.

אז כן, ייתכן שבסופו של דבר ייבחרו בו, במועמד התפור, וייתכן, כפי שקרה למועמדים רבים שפגשתי, שיצרו רושם בלתי נשכח על חברי וועדת המכרזים, שגם אתה תצליח להטות את כפות המאזניים לטובתך ותגרום לחברים לבחור בך.
אם אתה רוצה להיות בטוח שעשית כמיטב יכולתך כדי לתת את הפרזנטציה הטובה ביותר שיכולת, ואם אתה רוצה להגדיל את הסיכויים שלך לנצח את המועמדים האחרים, "תפורים",  מחוברים, מקושרים ואלו שלא, צור איתי קשר ובקש לתאם 2 פגישות הכנה אינסטנט למכרז הקרוב שלך.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה