איך תגדילו את סיכויי ההצלחה שלכם במכרזים וראיונות עבודה, אפילו שרובכם מאמינים שהם תפורים?

זה המקום שלך לגלות את כל מה שצריך לדעת על הכנה מקצועית למכרזים שמשפרת את יכולות השיווק העצמי ומגדילה את סיכויי ההצלחה במכרזים. פעם חשבו שמכרזים קשורים רק למקצועיות, הכלים שבאתר ידגימו לכם שהשיחה השיווקית היא זו שמובילה להצלחה. היא לא כישרון מולד, היא יותר שיטתית ממה שחשבתם, והרבה יותר משמעותית מכדי לוותר עליה. תכל'ס, הצלחה במכרזים היא לא עניין של מזל, אלא שיטה שמובילה לתוצאה!

רוצים להגדיל את סיכויי ההצלחה במכרז הבא? צרו איתי קשר עוד היום- 0522-435-259 או shiritbi@sts4u.com

הכנה אישית לראיון עבודה
למרות ששלחת עשרות ואולי מאות קורות חיים קיבלת תשובות מעטות בלבד, והנה השבוע סוף סוף הזמינו אותך לראיון עבודה. בעבר כבר הגעת למספר ראיונות שהסתיימו במשפט- "שמחנו להכיר אותך, אולי בהמשך תצטלבנה דרכינו שוב". זה מעצבן. זה מכעיס. וזה כואב. גם בכיס וגם בלב. עוד מעט תסתיים תקופת האבטלה הרשמית שלך והשלב הבא יהיה להתחיל "לאכול" את החסכונות.  

המצב חייב להשתנות!

יש לי בשורה עבורך, אתה יכול לשפר בצורה מידית ומשמעותית את כישורי ההופעה שלך, את אופן ההצגה העצמית שלך,את יצירת הכימיה ברגע עם כל מראיין, ובעיקר את מיומנויות השיווק העצמי שיובילו לבחירתך לתפקיד. 

אתה רק צריך להבין שראיון עבודה הוא שיחת מכירה.
אתה איש המכירות, והמראיין- הוא הלקוח, והלקוח הזה לא ייצא מהפגישה בלי שיקנה את המוצר שלך שהוא – אתה!

בעיה? ממש לא!בזמן קצר אתה לומד להתחבר לעוצמות שלך בלי להתבייש, לטשטש פגמים וחולשות כגון- פערים בקורות החיים, פיטורים, מעברים ותנודות בין עבודות, קשיים אישיים ועוד. אתה מתאהב בעצמך (כן זו לא טעות!) כי רק מי שאוהב את עצמו יכול לגרום לאחרים "לאהוב" אותו. אתה מגלה את התועלות שיוצרים הכישורים שלך ואז, אתה מגיע לראיון העבודה כמו מלך.. כמו כוכב.. (יש כוכבים לא רק בשמים גם בשמי שוק העבודה) אתה מאיר את החדר בנוכחותך, בשפת הגוף שלך, בקולך, באנרגיות ובהתלהבות שלך.

אתה בטוח בעצמך, מודע לתרומתך, מחובר למשמעות שתייצר בתפקיד,
מוביל את עצמך בבטחה בכל שלבי הריאיון, בחדר יש אווירה של "ביחד", המראיין מרגיש שהוא יכול לסמוך עליך שאתה אמין ומקצועי. הריאיון מוכתר כהצלחה גדולה. 

עכשיו תתעורר! זה לא חלום. זו אפשרות קלה להשגה.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה