איך תגדילו את סיכויי ההצלחה שלכם במכרזים וראיונות עבודה, אפילו שרובכם מאמינים שהם תפורים?

זה המקום שלך לגלות את כל מה שצריך לדעת על הכנה מקצועית למכרזים שמשפרת את יכולות השיווק העצמי ומגדילה את סיכויי ההצלחה במכרזים. פעם חשבו שמכרזים קשורים רק למקצועיות, הכלים שבאתר ידגימו לכם שהשיחה השיווקית היא זו שמובילה להצלחה. היא לא כישרון מולד, היא יותר שיטתית ממה שחשבתם, והרבה יותר משמעותית מכדי לוותר עליה. תכל'ס, הצלחה במכרזים היא לא עניין של מזל, אלא שיטה שמובילה לתוצאה!

רוצים להגדיל את סיכויי ההצלחה במכרז הבא? צרו איתי קשר עוד היום- 0522-435-259 או shiritbi@sts4u.com

על שירית

נעים להכיר, שירית בן- ישראל, יועצת אסטרטגית ומומחית לפיתוח עסקי ולשיווק יצירתי, אני עוזרת לאנשים להשתחרר מכבלים מעכבים ולהפוך למומחים עוצמתיים ותקשורתיים, שיודעים לשווק את יכולותיהם, מסוגלותם ותרומתן. 

הכנה לראיון עבודהבעשרים השנים האחרונות אני מתמקדת בהעצמה ופיתוח של אנשים לקראת קידום לתפקידים ניהוליים, התמודדות במכרזים, ראיונות עבודה ופרזנטציות אסטרטגיות לשיווק ומכירה. 
בכל התהליכים שאני מקיימת אנשים משתחררים מפחדים ומחסמים, מאמונות מגבילות ומהרצון לרצות את האחרים במקום לפעול על צו ליבם, כישוריהם חוזקותיהם ושאיפותיהם. התוצאה: בזמן קצר ובצורה קלה, נעימה וידידותית, הם מפתחים תודעה שיווקית וטסים קדימה.. 

לארגונים, אני מציעה לקיים סדנאות הכנה למכרזים, הכוללות: עבודה על קורות החיים, הגדרת מומחיות ומיקוד אישי, מענה על שאלות המכרז, גיבוש מסרים מרכזיים לכל מתמודד, כלים לתקשורת ושיווק עצמי, שיפור תדמיתי, והכול כמובן בליווי צילומים וניתוחם.

לאנשים פרטיים אני ממליצה לפרגן לעצמם תהליך הכנה מעצים שמשפר את המיומנויות האישיות ומגדיל את סיכויי הזכייה במכרז או בראיון העבודה. ויש לי המלצה.. אל תשאירו את ההכנה למכרז או לראיון העבודה שלכם לדקה האחרונה.

להתרשמות מהלקוחות לחצו כאן
לקריאת המלצות וסיפורי הצלחה לחצו כאן במהלך שני העשורים האחרונים הייתי שותפה לפיתוח והעצמה של למעלה מ- 5,000 (!) אנשים, בארגונים ועסקים במגזרים שונים. וכמו שאמרו לי רבים מהם "באתי בשביל להצליח במכרז ויצאתי עם מתנה לחיים..". והסיבה היא, שהכנה למכרזים או לראיונות עבודה, בין שהיא נעשית בסדנת הכנה למכרזים ובין שהיא מתקיימת כתהליך אימון אישי להכנה למכרז, היא במהותה היא תהליך פיתוח והעצמה של האדם, שעוזר לו להשיל מעליו שריון, קליפות והתנגדויות, מפתח תודעה שיווקית, מעצים מודעות לכישורים ויכולות, מחדד את הבנת הזהות והמומחיות, ומשפר בצורה מהירה ומשמעותית את מיומנויות השיווק וההצגה העצמית, החיוניות לכל תחומי החיים. כי הכנה למכרזים- היא הכנה לחיים..

                   
מעניינים לקיים סדנאות הכנה למכרזים בארגון? 
זקוקים ל הכנה למכרז או הכנה לראיון עבודה

לפרטים נוספים, תאומים והצעות מחיר לסדנאות
צרו קשרתגובה 1:

  1. כתבה מעניינת ! כשהעסק שלנו באמת חשוב לנו ואנו רוצים לקחת אותו כמה צעדים קדימה, זה אומר שגם צריך לתכנן כמה חודשים קדימה לפחות (ובד"כ הרבה יותר) לשם כך, מומלץ להיעזר בשירותי ייעוץ לאסטרטגיה עסקית לעזרה .

    השבמחק