איך תגדילו את סיכויי ההצלחה שלכם במכרזים וראיונות עבודה, אפילו שרובכם מאמינים שהם תפורים?

זה המקום שלך לגלות את כל מה שצריך לדעת על הכנה מקצועית למכרזים שמשפרת את יכולות השיווק העצמי ומגדילה את סיכויי ההצלחה במכרזים. פעם חשבו שמכרזים קשורים רק למקצועיות, הכלים שבאתר ידגימו לכם שהשיחה השיווקית היא זו שמובילה להצלחה. היא לא כישרון מולד, היא יותר שיטתית ממה שחשבתם, והרבה יותר משמעותית מכדי לוותר עליה. תכל'ס, הצלחה במכרזים היא לא עניין של מזל, אלא שיטה שמובילה לתוצאה!

רוצים להגדיל את סיכויי ההצלחה במכרז הבא? צרו איתי קשר עוד היום- 0522-435-259 או shiritbi@sts4u.com

קורס הכנה למכרזים


להצליח במכרז כאן ועכשיו!... 

איך אפשר בזמן קצר להכין עובדים למכרזים, לגרום להם להתמודד בקלות וביעילות ואף להגדיל את סיכוייהם להצליח במכרז?

אז זהו, שאפשר!

עובדים רבים חוששים מההתמודדות במכרז ולכן נרתעים מלגשת אליו. רבים מהם איכותיים ביותר ויכלו למלא בהצלחה תפקידים שונים, אולם הם חוששים מהמכרז עצמו, מהשאלות שיישאלו, מהחשיפה ובעיקר, מהצורך בשיווק עצמי בוועדת האיתור, במכרז ולפניהם.

כתוצאה מכך, עובדים רבים נשארים באותם תפקידים משך שנים, למרות שיכלו להועיל לארגון בצורה מיטבית בתפקידים אחרים, ובדרך, הם צוברים כעסים, תסכול, תחושת התמרמרות פנימית וחוסר מיצוי אישי.
בסדנאות 'מכרז כאן ועכשיו!' שהנן סדנאות העצמה ממוקדות הכנה למכרזים בליווי צילומים וניתוחם, אנחנו קופצים למים כבר מהרגע הראשון: 

  • באמצעות תבנית מנצחת כותבים המשתתפים את קורות החיים בצורה מדויקת.
  • המשתתפים נחשפים ל- 45 השאלות המרכזיות שמראיינים אוהבים לשאול והם לא בדיוק יודעים מה ואיך לענות.
  • מיד לאחר השאלות מגיעות התשובות- אלו מבוססות על מידע עובדתי של כל משתתף, תוך ביצוע דיוקים, והתאמה לשפה עוצמתית, מקצועית ושיווקית.
  • גם שפת הגוף הכול כך חשובה מקבלת מקום של כבוד: החל מרגע הכניסה, דרך המבט, הטיות הראש, משחקי ידיים ורגליים, צורת עמידה, צורת ישיבה, הישענות, רכינה, הטיית גוף לעבר השואלים, וחשוב לא פחות, המשתתפים מקבלים סט כלים המגלה להם מהן התנועות שיוכלו לבצע כדי לשדר ביטחון, עוצמה, מקצועיות, עניין, אכפתיות, הקשבה ומנהיגות.
  • יש מילים שמשדרות עוצמה ומושכות את הקשב, המבט ואת תשומת הלב: משתתפי הסדנה מתיידדים עם מילות העצמה ומתאמנים בשילובם בתשובות לשאלות המכרז.
  • כשהכול מצולם ואפשר להתבונן בעצמך, לפעמים להתפעל, פעמים אחרות אולי להיבהל כי חשבת שאתה בכלל מישהו אחר... קל להבין מה נדרש לשפר בזמן קצר. כל הסרטונים מועלים לדפים סמויים ברשת יו טיוב, מה שמאפשר למשתתפים לצפות בהם, פעם אחר פעם אחר פעם, כדי לשפר ולדייק את אופן ההצגה העצמי שלהם, עד המכרז.


אם גם אתם רוצים לשפר את סיכויי העובדים בארגון להתמודד בהצלחה במכרזים, ולספק להם גם התנסות חווייתית- עוצמתית ומקדמת, וגם ארגז כלים מעשי שיגדילו בצורה משמעותית את סיכוייהם להצליח במכרז, צרו איתי קשר.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה